KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873197
nr 1687 3197
Johan Leksell
(1874-1932), Sverige
Oljemålning, Fyra män i hatt. Signerad. Olja på pannå, 12x21 cm, yttermått inklusive ram: 23x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:25:28
15/3 22:00:57
Johan Leksell
Läs mer om Johan Leksell